2018’de herkesin sahip olması gereken 3 jean

yorumsuz
99 views

2018’de herkesin sahip olması gereken 3 jean

Kot pantolonlar hayatımızın en büyük ve en vazgeçilmez giyeceklerinden biri. Onların o klasik ve zamansız duruşuna hiçbir kıyafet henüz erişemedi. Üstelik bir kot pantolonla ne kadar değişik görüntü elde edilebilir ki diye düşünürken bizi her defasında da şaşırtmayı başarabiliyorlar. O halde 2018 sezonunun kot trendlerine de yakından bakmak farz oldu.

2018’in kot trendlerine baktığımızda genel olarak geçen sezonun da kesik paçalı ikonik görüntüsünün devam ettiğini görüyoruz. Ancak bunun yanında pudra tonlarında kotlar yeniden hayatımıza giriyor. Yumuşatılmış renkleri bol kullanacağımız sezonun ayrıntılı incelemesi ise şöyle…

Güçlü Siluetler

Baharın tam ortasına doğru herkesin üzerinde sadece tek bir siluet göreceksiniz: yüksek bel, bilek boy ve kesilmiş paçalar ya da bilek hizasında hafif bollaşan paçalar. Bu kotları hem gündüzün spor kıyafetlerinde hem de gecenin çılgın partilerinde bol bol göreceğiz.

Bu sezon aldığınız her kot pantolonun özellikle bel kısmının size sarıp tam olarak üstünüze oturması çok önemli. Bel boyu ise oldukça yüksek olacak. Aşağıya doğru inerken ise oldukça erkeksi bir tarzla düz bir hatta ilerleyen siluetler görüyoruz. Ve tabii ki bilekte kotun nasıl biteceği ise tamamen size kalmış. İsterseniz paçaları kesik modellerden birini tercih edin, isterseniz ise dikişli modellerden birini. Ancak asıl önemli olan paça boyunun bilekte bitmesi.

Bu bilekte biten paçalar boru paça da olabilir, hafifçe bollaşan bir görüntüye de sahip olabilir. Bu da tamamen size kalmış.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın