Film 2020 En Güzelleri

yorumsuz
304 views

Film 2020 En Güzelleri

Nathan’s Kingdom izle

Nathan’s Kingdom Filmi

Filmde, genç bir otistik çocuk olan Nathan’ın opiat bağımlılığı olan kız kardeşiyle başına gelenler anlatılır. Laura’yı sosyal hizmetlere teslim etmek yerine hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek hayali bir krallığı bulmak için hayatlarını tehlikeye atarlar. Nathan zamanının çoğunu bencil arkadaşı Laura ile geçirmektedir. Bunun tek nedeni yıkılmış bir aileyle başa çıkabilmek içindir. Laura ile birlikte “The Kingdom” adı verilen güvenli bir yer olduğunu keşfederler ve bir gün bunu bulmak için birbirlerine söz verirler. Aradan 10 yıl geçmiştir ve artık büyümüşlerdir. Ailesinden geriye kalan tek kişiyi kurtarmak için Nathan elinden geleni yapacak, sözü edilen krallığı bulabilmek adına canavarlarla mücadele edecektir.

You Should Have Left izle

You Should Have Left Filmi

Emekli olmuş zengin bir bankacı ve ailesi doğanın içinde bir ev kiralama kararı alırlar. Eski karısının intiharından beri sürekli olarak kabus gören zengin bankacı, yeni ve genç karısından şüphe duymaya başlar. Telefonunu ve laptopunu kontrol eder ancak herhangi bir şeye rastlamaz. Yakındaki bir kasabaya inip market alışverişi yapmaya karar veren bankacının girmiş olduğu marketin sahibi, bankacıya ev ile ilgili ilginç bilgiler verir. Çok geçmeden adam nasıl bir evde hapsolduğunu fark edecektir.

Ritmi Hisset izle

Feel The Beat Filmi

Yetenekli ve gelecek vaat eden, ancak bir o kadar da bencil dansçımız April, Broadway’den kovulduktan sonra istemeyerek babasının yanına geri taşınır. Bir yandan herkesin birbirini tanıdığı küçük kasabada yeni yaşamına adapte olmaya çalışıp, diğer yandan ilk aşkı da dahil tanıdığı herkesten kaçmaya çalışan April, eski dans öğretmeninin yanında çalışmaya başlar. Broadway’e geri dönmenin hayaliyle yanıp tutuşan April, çok geçmeden aslında çok daha fazlasını elde ettiğini fark edecektir.

Lost Bullet izle

Lost Bullet Filmi

Daha öncesinde hüküm giymiş oldukça zeki bir araba tamircisi, bir anda kendisini cinayet suçlamasıyla karşı karşıya bulur. Tek çıkış yolu ise cinayetin tek delili olan merminin bulunduğu kayıp arabayı bulmaktan geçecektir. Alban Lenoir, Nicolas Duvauchelle, Ramzy Bedia gibi ünlü Fransız isimler filmde rol alırken, filmin yönetmen koltuğunda ise aynı zamanda filmin senaryosunu yazan Guillaume Pierret oturuyor.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın