Yatakta İyi Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

yorumsuz
113 views

Yatakta İyi Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Övgüyü herkes sever. Çünkü insanlar iyi bir iş çıkardıklarında bunu duymaktan hoşlanır. Ancak işler yatakta farklı. Bu konuda iyi misiniz, yoksa şu ana kadar hiç kimse resmi olarak şikayetini dile getirmediği için iyi olduğunuzu mu düşünüyorsunuz. Yatakta iyi olup olmadığınızı öğrenmek için kendinize bakın, derlediğimiz maddelerden birkaçına ‘tik’ atabiliyorsanız, bu işi biliyorsunuz demektir!

1

İletişimsel ve sezgisel olmak

Aslında tıpkı normal yaşantınızdaki gibi, seks öncesinde de partnerinizle iletişim halinde olmak önemli. Ne istediğinizi bilin ve kartları mümkün olduğunca açık oynamaktan çekinmeyin. Çoğu kişi için yatak odasındaki en büyük korku, oraya kendi başlarına gelememek değil, aynı zamanda eşlerini de getirememek. Yatakta iyi olan taraf, parterini cesaretlendirmeli ve fiziksel olarak bunu göstermekten kaçınmamalı.

2

Yeni fikirlere açıksınız

Farklı pozisyonları seviyor, yeni şeyler denemekten korkmuyorsunuz. Bir seks oyuncağı ya da bir yoga hamlesini seks repertuarınıza taşımak sizin için maceranın kapılarını sonuna kadar aralıyor. Bu, kendine güvenen bir erkeğin heyecanı dinç tutmak için yaptığı hamlelerden birkaçı.

3

Vücutlar yalan söylemez

Herkes kendine göre iyi vakit geçirdi ve olaysız dağıldık diye bir durum olamaz. Partnerinizin hareketlerini okumayı bilmek, bir sonraki sefer için kendinize referans almayı kolaylaştırır. Orgazmlar oldukça açık sinyallerdir ama karşı tarafı gözlemlemekte fayda var.

4

Ön sevişme olduğunu aklınızdan çıkarmayın

Temel olarak asıl konuya girmeden önce, hemen hemen her şeyi denemek için istekli olmak güzel ama her şeyin bir sınırı var. Tüm yeteneklerinizi göstereceksiniz diye, bu durumu komik ve sıkıcı bir hale dönüştürmeyin. Yaptıklarınızdan hoşlanıyorsa, size bunu belli edecektir.

5

Görmeyin bilin

Seks bittikten sonra, eğer onlar için iyi bir deneyimse sizi yakınlarında tutmak isterler. Yani seks sonrasında hemen, partnerinizin nerede durduğunu kontrol etmeniz büyük bir işaret olacaktır. Başını göğsüne mi koydu? İyi iş çıkardın!

6

Tekrar etmek

İyi deneyimleri tekrarlamayı istemek insanın doğasında var. Daha fazlası için geri dönüyorlarsa bilin ki bu işte iyisiniz. Mükemmelsiniz demiyoruz ve mükemmel olmadığınızı siz de biliyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın