HASSAS DİŞ BAKIMI İÇİN İPUÇLARI

yorumsuz
101 views

HASSAS DİŞ BAKIMI İÇİN İPUÇLARI

Eğer hassas dişleriniz varsa, muhtemelen çözümünün ne olduğunu merak ediyorsunuz. İşte size hassas diş probleminize karşı alabileceğiniz birkaç pratik önlem:

1. HASSAS DİŞ BAKIMI

Herhangi bir diş sorununuz varsa, diş hekiminize danışınız.

2. HASSAS DİŞ BAKIMI İÇİN KONUSUNDA UZMAN BİR DİŞ MACUNUNA GEÇİN

Sensodyne diş macunu gibi özel olarak hassas dişler için formüle edilmiş bir diş macununu tercih edip bununla dişlerinizi düzenli olarak günde iki kere fırçalayarak klinik olarak kanıtlanmış rahatlamaya ulaşabilirsiniz.

Sensodyne ürünleri hassas dişlere özel koruma amacıyla formüle edilmiştir. Dişlerinizin günde iki kez Sensodyne ile fırçalanması şu faydaları sağlar:

  • Hassas dişlerde rahatlama
  • Uzun süreli koruma
  • Çürüklere karşı koruma
  • Ferahlık

3. DOĞRU DİŞ MACUNU

Yıllar boyunca, bilim insanlarımız farklı teknolojiler kullanarak özel olarak hassas dişlerinizi rahatlatmaya yönelik diş macunları formüle etmiş ve Sensodyne’i hassas dişler için DİŞ HEKİMLERİNİN TAVSİYE ETTİĞİ 1 NUMARALI* marka haline getirmişlerdir.

Hızlı bir rahatlama istiyorsanız, Sensodyne Hızlı Rahatlama ürünün hassasiyet sızısını yalnızca 60 saniye içerisinde rahatlattığı klinik olarak kanıtlanmıştır, dolayısıyla bu tatsız sızılardan korkmadan yeniden yiyip içmeye başlayabilirsiniz.

Sensodyne ayrıca farklı avantajlar sağlayan geniş bir diş macunu ürün yelpazesine sahiptir: Onarım&Koruma, Ferah Nefes, Beyazlatıcı veya Tam Koruma. İhtiyaçlarınıza en uygun diş macununu seçmek için Sensodyne ürün yelpazesini inceleyin.

*Bağımsız araştırma şirketi gfk’nın Ağustos 2018’de bağımsız diş hekimleri ile yaptığı araştırma sonuçlarına göre.

4. DİŞLERİNİZİN VE DİŞ ETLERİNİZİN BAKIMINI SAĞLAYIN

İyi bir günlük ağız bakımı rutini hassas diş probleminizi önlemenin anahtarıdır. Sensodyne Diş Fırçaları gibi yumuşak bir diş fırçası ve Sensodyne diş macunu ile günde iki kere dişlerinizi fırçalamanızı tavsiye ediyoruz. Size en uygun günlük diş temizliği ürünleri için diş hekiminize danışınız.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın